ZARZĄDZANIE i inne pomoc w pracach RATY + ANTYPLAGIAT

ZARZĄDZANIE i inne pomoc w pracach RATY + ANTYPLAGIAT
ZARZĄDZANIE i inne pomoc w pracach RATY + ANTYPLAGIAT
Cena: Brak
Pomogę w pisaniu pracy dyplomowej z zarządzania, marketingu, finansów, rachunkowości, logistyki, ekonomii, turystyki i innych kierunków ekonomicznych.

Oferuję profesjonalne usługi poparte dużym doświadczeniem. Jestem osobą uczciwą. Każdą pracę piszę samodzielnie, tekst jest więc w pełni oryginalny (na życzenie RAPORT ANTYPLAGIATOWY). Moje usługi charakteryzuje wysoka jakość, zarówno pod względem stylistycznym, jak i merytorycznym. W pracach wykorzystuję bogate i rzetelne źródła naukowe.

Prace tworzę zgodnie z wymaganiami edytorskimi uczelni. Bezpłatnie dodaję takie elementy, jak spis treści, spisy bibliografii, tabel, rysunków, aneksy itd. Tekst przesyłam w formie przygotowanej do wydruku.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Staram się, aby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy. Oferuję dyskrecję i terminowość.

Cena jest ustalana w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Praca pisana etapami - płatność rozkładam na kilka małych rat. Bez dodatkowych kosztów nanoszę ewentualne poprawki. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Więcej informacji na stronie: kldprace.pl

KONTAKT: kldprace@gmail.com
Miejsce: Gdańsk, pomorskie,
Więcej na stronie www: http://kldprace.pl

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 315481

Telefon: Nie podano
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 19.06.2017r

Wyróżnione: 19.06.2017 - 19.07.2017

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.